You are here

Metoda na rozwój firmy

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Każde przedsiębiorstwo do własnej aktywności potrzebuje zleceń na swój artykuł nie ważne czy wyrabiamy stoliki albo zaopatrujemy w produkty biurowe do przedsiębiorstw i instytucji. Musimy posiadać klientów.Przedsiębiorcy radzą sobie z owym rzeczą na parę sposobów. Zwykle jednoczą cząstki wszystkich. Bez wątpliwości fundamentem jest marketing, inną sposobem zdobywania kontrahentów jest tak zwana poczta pantoflowa


Praca przy komputerze
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Nic tak nie przyciąga odbiorców jak inny usatysfakcjonowany odbiorca. Wskazane jest po zakończonym kontrakcie bądź usłudze poprosić kontrahenta o świadectwo z pracy zbieranie takich poświadczeń może nam się przydać jak będziemy chcieli rozwinąć naszą aktywność i ubierać się np. o duży kontrakt w jakiejkolwiek instytucji urzędowej czy też być podwykonawcą w dowolnej dużej inwestycji. Krajowe prawo przewiduje dla znacznych zleceń nadzwyczajną procedurę selekcjonowania kontrahentów.

Jeśli zamówienie przekracza ustalone rozporządzeniem kwoty nieodzowne jest rozpisanie przetargu na usługę lub budowę dotyczy to bez wątpienia firm i instytucji a nie osób fizycznych. Najpopularniejszą formą przetargu jest przetarg (sprawdź też: platforma zakupowa) nieograniczony. Przystąpić do niego może ktokolwiek kto zrealizuje warunki określone w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dowiedz się więcej na logintrade). Pismo to definiuje przedmiot zlecenia i warunki jakie powinna zrealizować firma ubiegająca się o zamówienie, a też reguły brane pod uwagę przy ocenie kompetencji firmy.

Gdzie więc szukać przetargów dla naszej firmy? Jeśli zamawiającym jest instytucja publiczna powinno się szukać w tak zwanym BIP ale skuteczniejszym sposobem jest wykupienie dostępu do usługi jaką jest platforma przetargowa.


To znaczy miejsce gdzie jak w internetowej wyszukiwarce możemy badać ogłoszenia podług zdefiniowanych reguł przetargi w zamian za małą przeważnie roczną cenę . Jest to prosty sposób na znalezienie kontrahenta i to zwykle drogiego Niewątpliwie bowiem firmy z sektora publicznego to klienci na ogół wypłacalni oraz nastawieni na długofalową współpracę. Poza tym opinie od istotnej instytucji państwowej to również prestiż. Start w przetargu jest sposobem na rozrost firmy.

Kluczową korzyścią jaką oferuje platforma przetargowa to komfort tudzież oszczędność czasu. Osobiste szukanie interesującej oferty jest raczej żmudne