You are here

Jak dobrać kurtki myśliwskie, żeby leśne rajdy wyszły udanie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Dobrej klasy ubrania myśliwskie w barwach lasu to główny wyznacznik ubioru łowcy zwierząt oraz miłośników leśnego szaleństwa. To dla tych ludzi w przygotowaniu sklepów znajdziemy katalogi z odzieżą, nakryciami głowy, spodniami czy rękawicami z przeznaczeniem typowo leśnym. Ludzie lasu: przeważnie leśnicy, (służba leśna), a głównie myśliwi działają w dzikiej przyrodzie, której po prostu nie da się zupełnie zrozumieć.

Author: Sheila Hudson
Source: http://www.flickr.com
Ludzie są w lasach ogniwami które dopasowują się do natury, nigdy nie na odwrót.

Czy po przeczytaniu tego tekstu masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź link, gdyż znajdziesz tam świeże dane.

Widać to szczególnie w odzieży i wyposażeniu, które nabyć można w sklepach myśliwskich, militarnych. Barwy kurtek, płaszczy, spodni i wszystkich przydatnych rzeczy to głównie kompozycje i mieszanki zieleni leśnej.

Polowanie to sposób na życie, ewentualnie pasja weekendowa, która wiąże się z pewną dozą niepewności. Spotkanie oko w oko myśliwego ze zwierzyną parametrów dzika czy wilka nigdy nie jest przesądzone. Strzelec nigdy nie będzie w stu procentach pewny przystępował do tropienia zwierzyny, także mając skuteczne wabiki, niezawodny sprzęt i maskujące ubrania - tutaj.

Nieprzewidywalność drogi jaką pokonuje zwierzę sprawia, że wszyscy myśliwi wybierający się na polowania, również wspólne, powinni, przysłowiowo, mieć oczy dookoła mowy. Stąd też całość wyposażenia odgrywa u myśliwych istotną rolę.

Ta wciągająca treść (http://www.alpaki.pl/sprzedaz-alpak,6) jest przyszykowana dla sympatyków tej tematyki. Jeżeli zaliczasz się do nich, to kliknij na taki link!

Sięga to nawet bielizny, zwykle termo aktywnej, która jest tworzona w kolorach zieleni leśnej. Kurtki myśliwskie muszą być przede wszystkim ciepłe i dobrane do parametrów myśliwych.

Za najdroższe okazy przeznaczone do noszenia właśnie myśliwym chętni będą musieli płacić do dwóch tysięcy złotych. Cieńsze kurtki polarowe dostaniemy od stu złotych, a w wersji z odczepianiem rękawków (walory kamizelki przydają się na ciepłe dni lata) w sklepie zażądają kilkaset złotych.

Obojętnie czy jesteśmy zawodowymi myśliwymi, czy naszą pracą jest służba leśna - odzież i sprzęt który nosimy powinny być relatywnie wysokiej jakości, w barwach maskujących, dopasowujących człowieka do przyrody. Te zabiegi nie tylko gwarantują większe bezpieczeństwo, ale także komfort przy długich rajdach. Człowiek zawsze był, jest i będzie częścią natury, nigdy kierownikiem i tego warto się trzymać.