You are here

Jak sobie odmienić przyjemne miejsce do pracy? Szukamy przestrzeni coworkingowej w dużym mieście.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Coworking jest najnowszym sposobem organizowania sobie przyjemnego miejsca pracy. Przyszła na niego moda po tym, jak ludziom przestała się podobać praca z domu. Być może przyszedł taki czas, że zdali sobie sprawę, że nie potrafią odpowiednio się skupić i pracować efektywnie będąc w domu? Na coworking zdecydowały się także osoby, które chciały wyraźnie oddzielić pracę od domu i po prostu czuć granicę i nie przenosić problemów.

praca
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli i my chcemy rozpocząć codzienną pracę z biura Katowice stoją przed nami otworem. Miasto jest dość spore, a przez bliskie sąsiedztwo z innymi miejscowościami z aglomeracji śląskiej, łączy naprawdę wiele osób z różnych dziedzin. Zobacz przykładowo: . Możemy wybrać biuro w dobrej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum przesiadkowego) lub popatrzeć na nie pod względem funkcji, jakie ma spełniać. Jeśli będzie służyło temu, abyśmy mieli tylko biuro na określone godziny, możemy kierować się lokalizacją, natomiast jeżeli kluczowe jest dla nas to, żeby móc zarejestrować tam firmę, czyli mieć konkretny adres, jeżeli chcemy przyjmować tam klientów lub zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i angażować ich do własnych projektów, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się czegoś więcej. Najlepiej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Dokładny przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w których częściach miasta możemy poszukać niezłego biura, czy rozciągająca się w czasie modernizacja rynku lub torowisk nie wpłynie negatywnie na nasz dojazd do tego miejsca.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz inne informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam (http://inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy/), znajdziesz tu analogiczne informacje.

A dojazd potencjalnych partnerów? Pomyślmy, czy będziemy w stanie pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, ludzi, jeśli do tej pory pracowaliśmy sami w domowym zaciszu. Czy damy radę pracować efektywnie, oddać się pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam zawadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście dość łatwy, czy będzie ona oblegana dokładnie wtedy, kiedy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy musieli wpadać do pracy również w soboty czy niedziele? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają sporą ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu. Sprawdź wartościowe informacjecoworking
Author: Nicholas Wang
Source: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Na pewno dobrze, bowiem miasto to jest pełne ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, freelancerów. Odnajdują oni swój kawałek podłogi dzieląc biura z innymi kreatywnymi ludźmi, pracującymi na własny rachunek.

Kiedy przeanalizujesz publikowany tekst, to też zainteresuje Cię oryginalna publikacja, która zawiera pokrewne informacje na to zagadnienie, więc kliknij tu.

I na godziny.