You are here

75 tys. ludzi każdego dnia ogląda naszą reklamę, czyli jak skutecznie promować się w Koninie

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Nie od wczoraj wszyscy wiedzą, że najlepsza reklama to taka, którą rejestrujemy mimowolnie, przykładowo czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak choćby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.

Znajdujący się tam ekran, należy do marki nadzorującej sieć telebimów w Koninie. Ten przy skrzyżowaniu na Kleczewskiej jest szeroki na 5 metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez problemów funkcjonuje także przy trudnych warunkach pogodowych – od minus dwudziestu stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Zamocowano go przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście, przez które każdego dnia przemieszcza się około 75 tys. osób. To także miejsce stykania się najgęściej zaludnionych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różne placówki usługowe, motele, sklepy, banki, ale również biura, szkoły, firmy i kościoły. Sieć telebimów składa się w Koninie z kolejnego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do miasta, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na obydwóch ekranach wyświetlane są filmy promujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak szacują właściciele telebimów, na spoty codziennie patrzy aż 75 tys. mieszkańców miasta. Jeśli chcemy zobaczyć, jak wyglądają ekrany, możemy wpisać w wyszukiwarce online sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym opublikowane są jego fotografia”, a w sekcji map – szczegółowa lokalizacja oraz trasa dojazdu.Taka forma komunikacji za pośrednictwem telebimów wydaje się być zatem wyjątkowo atrakcyjna dla reklamodawców. Co powinniśmy zrobić, żeby nasz film reklamowy był wyświetlany na ekranie? Wystarczy odwiedzić ten adres.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego materiału odnoszącego się do tej kwestii, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (https://kret-malepszy.pl/realizacje). One również będą użyteczne.

Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na platformę jego właściciela. Opublikował na niej szczegółowe parametry ekranu oraz zasady nawiązania współpracy. Należy się na nią zdecydować, jeżeli szukamy efektywnego sposobu reklamy. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na ekranach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miasta Konina, a krótkie materiały wideo na długo utkwią w pamięci, niż nawet najbardziej wyszukane plakaty.