You are here

Kredyt konsolidacyjny oznacza wygodę i zmniejszone obciążenie dla domowego budżetu. Warto o nim pomyśleć.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Każdy z nas ma pragnienia, których realizacja wiąże się z niemałymi wydatkami.
Osoby, które nie posiadają odpowiedniej sumy. Czasem przyczyną jest brak środków na regularne pokrywanie wszystkich rat, czasem zwykłe zapominalstwo
lub roztargnienie. Ciężko przecież spamiętać daty płatności kredytów zaciągniętych w różnych bankach. -> Czytaj dalej Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem na oba wspomniane problemy. Jego specyfika polega na zastąpieniu kilku rat o różnej wysokości przez jedną – mniejszą. Spłata pożyczki jest wówczas rozłożona na dłuższy czas, co znacznie odciąża domowy budżet kredytobiorcy.


Kiedy podejmiemy decyzję o wzięciu kredytu konsolidacyjnego bank, który przychylnie rozpatrzył złożony przez nas wniosek, spłaci nasze dotychczasowe zobowiązania finansowe i ustali jedną bardziej przyjazną ratę. Nie da się ukryć, że kredyt konsolidacyjny przynosi pożyczkobiorcy ogromną ulgę. Prócz praktycznej strony całego przedsięwzięcia, pomaga on odzyskać zadłużonym osobom kontrolę nad własną sytuacją finansową.