You are here

Kup najlepsze pieluszki dla twojego dziecka

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Helen Doron Early English, dziecko
Author: Helen Doron Early English
Source: Helen Doron Early English
Mimo, iż pieluszki wielokrotnego użytku są jeszcze bardziej wzięte, wciąż wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, drętwieje skóra. Musimy jednak wiedzieć, że pieluszka wielorazowa różni się trochę od sławnej powszechnie tetry. Jest to towar zaawansowany technologicznie, jeżeli idzie o użytkowane surowce, model i wygląd. Schowania brudnych pieluszek najlepiej używać przymykanego wiadra o pojemności około 23 litrów.

Zużytych pieluch nie wolno namaczać. Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluszki tetrowe albo z kieszonką (źródło), chociaż przeważnie tytułowane po prostu kieszonką to najpopularniejsze rozstrzygnięcie.
Tort z dziecięcych pieluszek
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
W praktyce to ogromnie delikatna w dotyku pielucha z kieszonką, stworzona od zewnątrz z PULu oddychającego poliestru, jaki ma ochraniać strój przez przesiąknięciem, od wewnątrz z łagodnego mikropolarku, także wyposażona w kieszonkę na chłonne wkłady. Zasadniczą zaletą pieluszek z kieszonką jest ich uniwersalność i prędki okres wysychania dzięki temu, że majtki i wkład suszą się samodzielnie.

Najwygodniej kupić otulacze rozmiarowo odpowiednie pod w stosunku do wagi dziecka. Otulacz pulowy jak sam tytuł pokazuje tworzy się jedynie z surowca typu PUL, inaczej zalaminowanego poliestru. Bardzo błyskawicznie wysycha, a jak maluch pobrudzi taki otulacz niezbyt mocno, wolno spłukać go pod bieżącą wodą i jak tylko wysuszy się użyć ponownie. Nie należy wrzucać otulaczy do prania po każdym użyciu, jeżeli się nie zanieczyścił zamieniamy zaledwie tetrę/wkłady.

Otulacz z bawełny i PUL-u to taki otulacz, jaki oprócz tworzywa PUL dysponuje zewnętrzną powłokę bawełnianą. Mokre pieluchy wielorazowe lleżące w koszu można pokropić kilkoma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej wylać na ostatnią wrzucaną danego dnia pieluszkę. Zanieczyszczone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Najczęściej w tego typu sklepach można zakupić również pieluszki ekologiczne, co na pewno powinno zaciekawić rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dziecko na świadomego człowieka, który kieruje się w życiu zasadami lekkiego odżywiania oraz zdrowego trybu życia. Kiedy zdecydujesz się na kupno pieluszki wielorazowe albo podobnych artykułów dla dzieci, wtedy możemy Ci właściwie dać gwarancję, że bez wątpliwości nigdzie nie odszukasz ich w cenie niższej niż ta oferowana przez sklepy online. Dzisiaj wiele osób robi zakupy przez sieć, co starają się wykorzystać przede wszystkim właściciele sklep on-line.
Nie powinno stosować się płynów zmiękczających, mydła i olejków pochodzenia roślinnego bo oblepiają one włókna tkaniny i tym samym obniżają chłonność pieluszki.