You are here

WSTiE w mieście Sucha Beskidzka - interesujące kierunki edukacji

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła prywatna. Dobra oferta , a także świetny poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała uznanie wśród maturzystów, stając się silnym ośrodkiem edukacji. WSTiE zapewnia słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia.

Uczelnia umożliwia kształcenie w trybie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia wyższe. W ofercie szkoły znajdują się także specjalistyczne studia podyplomowe (www.wste.edu.pl/studia).
Nauka angielskiego
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Dzięki kompletnemu wykształceniu, absolwenci turystki i rekreacji mają szansę znaleźć zatrudnienie w takich przedsiębiorstwach jak biura podróży, ośrodki spa i ośrodki rehabilitacyjne, różnego rodzaju organizacjach społecznych, a nawet w organach administracji centralnej i samorządowej.

Niestety turystyka studia to profil nie dla każdego. Osoba chcąca podjąć naukę o tym profilu, powinna wykazywać spore zainteresowania geograficzne i zamiłowanie do podróży. Powinna również cechować się kreatywnością oraz dobrą organizacją czasu. W przypadku tego kierunku, bardzo ważnymi umiejętnościami są umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i komunikatywność , a także predyspozycje lingwistyczne. Nie ulega wątpliwości, iż osoba, która chciałaby studiować informatykę powinna się przygotować na przedmioty ścisłe, znaczy to, że jeśli ktoś nie przepada za liczbami, a z matematyki w szkole był kiepski, to nie powinien myśleć że poradzi sobie na tym kierunku.

Nie warto także dać się zwieść temu co akurat jest w modzie. Czasami jest tak, iż jest moda na jakiś kierunek studiów, mimo tego, iż istnieje już bardzo długo, pojawia się po prostu w mediach. W toku nauki, studenci zapoznają się z zasadami funkcjonowania firm turystycznych, w zakresie ich organizacji oraz zdobywają umiejętności pozwalające na skuteczną promocję. Tok edukacji umożliwia odbycie praktyk w renomowanych firmach oraz ukończenia wielu kursów rozszerzających zdolności zawodowe studentów.