You are here

Taste of Wild – karma wysokiej jakości dla twojego psa

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie ziarna są uważane za dodatkowy walor. Jednak w przypadku psów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i warzyw. Duża liczba osób jednak podejmuje jednak decyzję, by ich pies był wystawiany, jednak taki proceder zazwyczaj jest opłacalny jedynie w przypadku profesjonalnych hodowców. Odmiennym pomysłem jest wzięcie psa od znajomych lub ze schroniska. W miastach niejednokrotnie spotyka się bezpańskie zwierzęta, które wymagają przygarnięcia i dużej opieki.

Zwykle przenoszone są do schronisk, gdzie ze względu na niedobór przestrzeni często nie mają zagwarantowanych dobrych warunków. Przygarnięcie stworzenia z takiego miejsca jest dobrym uczynkiem, a w przyszłości daje korzyści w formie miłości i przywiązania ze strony psa. Taste of Wild to mieszanka mięsnych, warzywnych i tropikalnych składników. Biorąc pod uwagę rozróżnienie wiekowe, rasowe i wagowe psów, producent przyszykował dla nas rodzaje karmy dla młodych zwierzaków, dojrzewających, jak i dorosłych osobników. Esencję mięsa stanowią w niej łosoś (dla młodych i wrażliwych), baranina (prawie dla wszystkich kotów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt). (Zobacz tu)
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Solidne smycze dla psów normalnej długości są najwięcej popularne. Mierzą one przeważnie około 100 cm.

Nie można powiedzieć, by na tej smyczy pies się wybiegał, ale też nie jest zmuszony poruszać się blisko nogi| właściciela, tak jak w przypadku prowadzenia na pejczu. Kolejnymi smyczami są długie smycze. Te mają koło dwóch metrów. Zwie się je także smyczą przedłużaną, a to z tego powodu, że możemy regulować jej długość. Zależnie od potrzeby może być złożona na połowę, skrócona o jedną trzecią lub całkiem rozłożona. Temu smycz przedłużana jest zdecydowanie najlepsza dla szczeniąt.

Smycze automatyczne sprawdzają się także przy małych jak i przy dużych rasach. Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Przeróżne odmiany karm Taste of Wild serwują naszym psom i kotom przecier pomidorowy, owoce leśne, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki. Podstawowym wyznacznikiem jakości karmy jest ilość mięsa w niej. Klienci stale podnoszą pod tym względem głosy niezadowolenia. Liczą zwłaszcza na zwiększenie proporcji mięsa do całości produktu.

Znany z reklam Pedigree zawiera zaledwie cztery procent mięsa. Dla większości właścicieli jest to o wiele za mało. Ostatecznie jednak kusząca cena i światowa marka wygrywają. W tym aspekcie liczy się także sama jakość zwierzęcego białka. Poleca się czytać etykiety z tyłu produktu, ze składem psiego jedzenia. (najlepsza karma dla psa) Jeśli jest ono typowo mięsne jest dużo korzystniejszym wyborem, aniżeli tzw. mieszanka mięsno-kostna.