You are here

Konieczne rzeczy dla zwierzęcia

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Jeśli mamy psa, to powinniśmy wiedzieć, że bez kilku akcesoriów na pewno się nie uda się żyć na odpowiednim poziomie. W szczególności, kiedy pies jest szczeniakiem. Musimy w takiej sytuacji kupić pełną wyprawkę i nie mowa tu tylko o miskach i posłaniu.


Nie możemy nie pamiętać o gryzakach, bo inaczej naprawdę będziemy smutni. Dlatego konieczne są właśnie gryzaki, jeśli nie chcemy mieć pogryzionej kanapy, czy przypadkiem zostawionych butów w zasięgu szczeniaka. Oczywiście nie można również zapominać o różnych produktach na pchły i kleszcze i o tym, że trzeba zakupić szczeniakowi szelki. Jeżeli psiak jest mały to sensowniej na początku brać psa na spacer w szelkach, a później należy kupić smycz. A jeżeli chodzi o smycze dla psów - klik - to jest ich pełno. Można kupić smycze, te które mają taką samą długość albo takie, które możemy skracać i wydłużać wg woli trzymającego. Tak, więc po prostu trzeba wiedzieć, która ze smyczy będzie najbardziej pasująca dla naszego psa. A to zależy od rasy i charakteru psa.

Absorbuje Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz tu (http://www.sklep.acana.com.pl/70-acana-heritage-dla-psa). Dla pewnych osób ten artykuł to niecodzienne podejście do takiego tematu.Smycze dla naszych psów

Jeśli rzeczywiście chcielibyśmy posiadać psa, to faktycznie warto dwa razy się zastanowić. Czemu? Bo niestety często da się zauważyć jak to się ludziom wydawało, że chcą psa, a potem schroniska są wypełnione porzuconymi psami i kotami z każdej rasy. Kiedy już podejmiemy taką decyzję odpowiedzialnie, to musimy pamiętać o tym, że na przykład smycze dla psów warto, co pewien czas zmieniać.

Pieski
Author: Mark Tegethoff
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy czekają aż dana smycz zupełnie się wyrobi i w takiej sytuacji idą po nową, ale nie jest to odpowiednie rozwiązanie. Smycz musi być naprawdę konkretna, a ponieważ nie da się jej sensownie wyczyścić, a zdarzają się przeróżne sytuacje, to powinniśmy po pierwsze kupić dwie smycze, bo gdy jedną w jakiś sposób wyczyścimy i zechcemy by trochę wyschła, to trzeba mieć smycz zapasową, bo psa tak czy siak trzeba wziąć na spacer.

Jeśli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do źródła (https://sklep.acana.com.pl/23-sucha-karma-dla-kota), gdyż znajdziesz tam dużo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Jeśli chodzi o pranie smyczy, to bardzo dużo zależy od tego, z czego ona jest, bo pewne możemy wrzucić do pralki, ale one również się wtedy po prostu niszczą. Tak, więc trzeba brać pod uwagę to, żeby dbać nie tylko o szczeniaka, ale też o akcesoria dla niego.