You are here

Karmy weterynaryjne dla piesków - w jaki sposób działają i kiedy je używać?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Wyłaniając pokarm dla swojego czworonożnego przyjaciela pożądane byłoby obserwować jego reakcję po spożyciu. Nie raz bowiem przydarza się tak, iż alergia pokarmowa będzie uniemożliwiała dalsze jego spożywanie. Właśnie od tegoż są karmy weterynaryjne dla psów - mają wspomóc ich właścicielom porządnie karmić pupili a przy tym uczynić, aby pożywienie nie uczulało ich.


zdrowie zwierząt
Powszechne karmy weterynaryjne dla psów są fabrykowane w rozmaitych typach. Słynnym wyborem są te lekkostrawne bazujące na mięsie z jagnięciny. Tego typu pożywienie zawiera jedynie naturalne antyoksydanty. Jest przeciw uczuleniowy. Zapobiega odpornościowym i nie immunologicznym reakcjom (alergii i nietolerancji pokarmowej ), a także problemom żołądkowo-jelitowym (biegunka, nudności ). Zmiana na dietę anty uczuleniową pomaga również w uszczupleniu świądu skóry związanemu z alergią i zapobiega powstawaniu przemian chorobowych ( np. zapalenia ). Inny rodzaj to Karma dietetyczna dla zwierzaków, poświęcona do serwowania w procesie chorób prowadzących do zakłócenia przetrawiania oraz przy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki, zawierająca w swym składzie w znacznym stopniu przyswajalne elementy oraz obniżoną część tłuszczu. Wskazania to: kłopoty jelitowe, zapalenie żołądka, rozwolnienie, zakłócenia trawienia i przyswajania.

Posiada masę zalet, jak na przykład niską ilość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych (LCT), tak aby obniżyć ilość niestrawionego tłuszczu i także domieszkę kwasów tłuszczowych omega-3, aby pomóc zwalczać choroby.

Potrzebujesz kolejnych wiadomości na ten intrygujący temat? Zapraszamy zatem do przeglądnięcia innej witryny. Jak to zrobić? Wejdź na hiperłącze do artykułu (http://www.e-hunter.pl/zabawki-dla-kota).

Inny nietuzinkowy i zalecany produkt to pokarm dla psów diabetyków, ułatwiający dozorowanie stanu cukru we krwi. Znamionuje się małym poziomem węglowodanów błyskawicznie uwalniających glukozę. Wysoki poziom białka zapobiega zgubie masy mięśniowej a także wpływa pomyślnie na lustrację poziomu cukru we krwi.

Pieski
Author: Mark Tegethoff
Source: http://www.flickr.com
Gdy obserwujemy u swojego psa zmiany uczuleniowe po skonsumowaniu pokarmu, wskazane jest udać się do weterynarza. On zbada pupila i oszacuje co mu jest. W tego typu wypadkach karmy weterynaryjne są niezmiernie pomocne, przez swój niezwykły skład pomagają psom powrócić szybko do zdrowia i cieszyć się pełnią życia.