You are here

Obmyślasz znaczą inwestycję? Zadbaj o dopełnienie wszelkich formalności

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
W przypadku podejmowania inwestycji kluczową kwestią bywa postępowanie wedle ustalonych przepisów. Należy dopełnić wszelkich wymaganych formalności, aby mieć gwarancję, że wszystko zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ostatnim czasie duży nacisk nakłada się na kwestie oddziaływania podejmowanych inwestycji na naturę, przez co każdy inwestor bywa zobowiązany do przygotowania i przedstawienia stosownego raportu.

Raporty ooś potrzebne przy wszystkich inwestycjach
Przemysł
Author: Comisión Mexicana de Filmaciones
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel firmy bądź inwestor planujący przedsięwzięcie powinien przedstawić oceny oddziaływania na środowisko ( ehsbiznespartner.pl/ ). Wiąże się to z podjęciem określonej procedury, jakiej rolą jest ukazanie wpływów, jakie konkretna inwestycja może wywrzeć na okolicę. Odpowiednie przygotowanie oceny oddziaływania na środowisko oraz raportu ma wielkie znaczenie dla wydania pozytywnej decyzji środowiskowej. Wykonanie tego rodzaju raportu bywa konieczne nie tylko przy staraniu o otrzymanie zgody na rozpoczęcie prac inwestycyjnych, lecz też przy staraniach o dotacje funduszy unijnych.

Tego raportu nie można bagatelizować Raport OOŚ tyczący wpływu przedsięwzięcia na środowisko musi być przyszykowany niezwykle starannie i dokładnie. W sprawozdaniu muszą być podane wszystkie ważne wartości mające wpływ na wydanie zezwolenia, nieprawidłowe określenie tych wartości lub celowe ich zafałszowanie, potrafi skutkować wydaniem decyzji odmownej oraz znacznym opóźnieniem zamierzanych działań. Przeprowadzeniem oceny oddziaływania na środowisko (kliknij stronę) nie zajmuje się samodzielnie inwestor, lecz wynajęta przez niego doświadczona firma. Pełnieniem tego rodzaju usług trudnią się przedsiębiorstwa związane z ochroną środowiska.


Znajdź fachowców, którzy zrobią to szybko oraz solidnie
W wypadku, jeśli potrzebne stają się usługi związane z przygotowaniem oceny oraz raportu wpływu inwestycji na środowisko, trzeba skontaktować się z kompetentną osobą. Przed rozpoczęciem współpracy warto upewnić się, że wybrana firma, ma okazję poszczycić się niezbędnym przygotowaniem oraz renomą w gronie swoich kontrahentów.