You are here

Bardzo fajny pomysł na taras w postaci galerii

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Zbliża się wiosenny czas, co za tym idzie sezon grillowych spotkań i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonałym miejscem do takich spotkań jest duży obok domu taras. Zależnie od od naszych hobby, preferowanych form spędzania wolnego czasu, możemy odpowiednio rozplanować przestrzeń tarasu tak, by znalazło się na nim miejsce do odpoczynku i relaksu, ale też do zabawy z dzieciakami.
relaks na tarasie
Author: Juan de Dios Santander Vela
Source: http://www.flickr.com
Wybierając meble pamiętajmy, by były z tworzywa łatwego w zachowaniu czystości – tworzyw sztucznych, lakierowanego drewna, czy metalu.

Sprawdź, jakie informacje odnajdziesz pod tym odsyłaczem (https://kesbet.pl/produkty/grille-betonowe/). Na pewno będą niesamowicie ciekawe oraz godne zainteresowania, co spowoduje, że często będziesz tu wracać.

Muszą być jeszcze odpowiednio ciężkie, by byle powiew nie przeniósł ich na ogród sąsiada. Meble to jeden z bardziej istotnych elementów jeśli chodzi o jak umeblować taras galerię.wejście na taras
Author: Atsushi Boulder
Source: http://www.flickr.com
Na tarasie zaplanujmy trzy strefy. Pierwszą niech będzie strefa wypoczynku i spotkań ze znajomymi. Przyda nam się tu wygodny komplet wypoczynkowy z poduchami i kocami. Pomyślmy o takim, na którym wygodnie pomieści się sześć osób. Świetnie zaprezentują się meble łóżko chowane z sofą ratatanowe bądź zrobione z wikliny, do których dobierzemy ławę. Możemy także zakupić tradycyjny stół z krzesłami, na które ułożymy wygodne poduchy.

Inną strefą, którą warto zaplanować, tym bardziej gdy mamy małe dzieci, to kącik do zabawy dla nich. W tym miejscu warto położyć ciepły i duży pled, gdzie położymy zabawki naszych dzieciaków. W tym miejscu doskonale sprawdzą się dwie większe skrzynie, gdzie wrzucimy zabawki. Zakryjemy je i będą osłonięte przed deszczem.

Maj to chwile grillowych szaleństw. Dlatego też warto zaplanować nieduży kącik, w którym postawimy grilla i będziemy mogli grillować do woli nasze ulubione szaszłyki i inne dania. Zostaje sprawa wyboru grilla – możemy wybudować palenisko z kominem, albo zakupić nieco bardziej rozbudowaną wersję stalowego. Przydadzą się także drewniane grillowe sztućce do przekładania kiełbasek.

Całości smaku dodadzą skrzynki z ładnymi kwiatami, konewki i kolorowe pledy do okrycia, gdy wieczór zrobi się zimniejszy.