You are here

Niewidoczne ogrodzenie dla psa, obroża antyszczekowa – dwie metody mające pomóc w właściwym wychowaniu psa.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Bardzo dużo osób posiada jakiegoś zwierzaka. Jednym z bardzo często kupowanych pupili jest pies. Ras psów jest sporo i to, jaki jego gatunku konkretny obywatel nabędzie zależy w szczególności od jego preferencji a także możliwości związanych z terenem dla niego.

Sposób na niszczącego ogród psa

Przeważnie istnieje tendencja, iż osoby mieszkające w bloku gdzie nie posiadają zbyt dużo miejsca nabywają małe psy, które tego miejsca za wiele nie wymagają. Są to też zwierzęta, które nie wymagają zbyt sporego obszaru do wybiegania się. Tymczasem jednostki mające domy z ogrodem przeważnie kupują większe psy, które tego miejsca potrzebują wiele a przy okazji posiadają duży teren w ogródku do wybiegania się.

Są jednakże okoliczności, kiedy psy są dosyć niesforne i sprawiają sporo szkód na ogrodzie swoją obecnością. Dla posiadaczy takich psów jest dobre rozwiązanie a mianowicie mogą oni wykorzystać niewidoczne ogrodzenie dla psa. Pozwala ono na podział ogródka na miejsca, w których pies może bez problemu ganiać i brykać oraz na miejsca, do których nie ma wstępu. Niewidoczne ogrodzenie dla psa jest łatwe w instalacji i w żaden sposób nie wpływa na wyglądi wystrój samego ogrodu, dlatego może być wykorzystywany w każdym ogródku (zobacz na sport dog).

Czy można oduczyć psa ujadania?

Pies mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Jednym z problemów jednostek, które mają psa bez względu na jego rasę oraz wielkość jest jego nadmierne wycie i ujadanie. Dla takich psów stworzona została obroża antyszczekowa. Ma ona za zadanie poskromić ujadanie i wycie psa. Ma regulowany poziom czułości na szczekanie psa. Kiedy pies rozpoczyna ujadać obroża https://sport-dog.pl/ wytwarza impuls elektryczny, który ma psa zniechęcić do ujadania. Obroża antyszczekowa posiada również inne wersje między innymi w czasie próby ujadania może ona wydzielać sygnał dźwiękowy, ultradźwięki, wibracje bądź nawet spray.Każda obroża antyszczekowa traktowana jest, jako wychowawcza asysta w eliminacji niepożądanych działań psa. To, jaka obroża zostanie użyta do określonego psa zależy od jego właściciela. Obroże te są ogólnodostępne w właściwie każdym sklepie zoologicznym nie tylko tym stacjonarnym, ale także internetowym, przez co nikt nie powinien mieć problemu z ich odnalezieniem.