You are here

Ogrodowe fajeczki rozświetlają wieczory

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Ilekroć podziwiamy projekty duńskiej designerki, Pernille Vea, stałej współpracownicy marki MENU, tylekroć ujmuje nas jej niezwykły, projektancki instynkt. Vea potrafi okiełznać każdą materię, nawet tę najtwardszą i zdawałoby się, najbardziej oporną.


Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Author: MENU
Source: www.smakprostoty.pl
Tym razem duńska projektantka skierowała uwagę na żeliwo, nadając mu niespotykaną, zupełnie dlań niecharakterystyczną, bo subtelną formę. Vea stworzyła linię świeczników ogrodowych Pipe, które można wbić w pień drzewa, by odmieniły delikatnym blaskiem świec ciepłe wieczory.

Świeczniki-fajeczki, których dwie odsłony proponuje duńska marka MENU (pomysł na dekorację tarasu), są, co jest tak znamienne dla projektów Vea, nadzwyczaj proste, ale i zmysłowe.

Jeżeli na ten temat posiadasz pytania, to poznaj więcej detali (https://panko.pl/) na przedstawiane zagadnienie, wchodząc tutaj - informacje okażą się z pewnością wartościowe.

Można osadzić w nich, wedle woli, tradycyjną, wysoką świecę, bądź niewielki tealight.
Pernille Vea podpowiada, że świecznik można umieścić w szparze w drewnianym tarasie, można zabrać je na pomost, umieścić wszędzie tam, gdzie podłoże jest z jednej strony miękkie, z drugiej stabilne na tyle, by zachować w pionie żeliwny świecznik.

Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, duńska designerka czaruje świat swoim talentem, pokazując, że można łączyć przedmioty i materie dotychczas od siebie bardzo odległe – fajki i żeliwo.


Author: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek