You are here

Jakim sposobem dopasować donicę oraz roślinkę do mieszkania?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Rośliny doniczkowe to doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego mieszkanka albo biura. Naprowadzamy, w jaki sposób dobrać donicę oraz roślinę do mieszkania.


cena
Zielone listowie oraz kolorowe kwiatki roślin doniczkowych ożywiają wnętrza oraz przydają im szczególnego charakteru. W sklepach ogrodniczych a także marketach propozycja roślin doniczkowych jest obfita. Możemy selekcjonować spośród roślin rozlicznych wielkości: od niezwykle niewielkich, po te, które uzyskują duże wymiary. Obok rodzajów o dekoracyjnych kwiatach jest wiele roślinek ozdobnych z liści.

Jeśli poszukujesz podobnych informacji na prezentowany wątek, to kliknij ten link - ta oryginalna strona www (https://kesbet.pl/produkty/) publikuje zbliżone tematy!

Wybierając roślinę powinniśmy wziąć pod uwagę to, które wnętrze ma ozdabiać. Kiedy jest ono dość ciemne, wybierzmy takową roślinkę doniczkową, jaka dobrze rośnie w półcieniu, zaś jeśli blasku jest sporo, postawmy na roślinkę, która ma wysokie wymagania świetlne. Również oferowany na rynku asortyment donic jest imponujący. Do wyboru są donice o różnych kształtach jak też rozmiarach, wysokie doniczki, donice nieduże, z przeróżnych surowców. Obok tradycyjnych donic ceramicznych wybrać możesz bardzo popularne doniczki z tworzyw sztucznych, a również doniczki z wikliny, drewna lub z kamienia. Do zakupionej rośliny doniczkowej z łatwością dopasujemy odpowiedni pojemnik. Pod uwagę powinno się przede wszystkim brać rozmiary roślinki. Roślina w doniczce musi pasować do aranżacji naszego mieszkania.


Roślinki o znacznych rozmiarach sadzimy w dużych i ciężkich doniczkach – muszą być stateczne. Może to być przykładowo doniczka prostokątna. Donice plastykowe zostawmy dla roślin o małych gabarytach.