You are here

Kilka sposobów na problemy z finansami

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Są takie chwile w życiu niemalże chyba każdego człowieka, iż potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeżeli mamy większych ,tak zwanych”zaskórników”, może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni zwrócić się o pożyczkę, na przykład, do najbliższej rodziny albo też do konkretnej instytucji finansowej.
Czasami bywa jednak i tak, że nie będziemy w stanie uzyskać pomocy finansowej tą drogą. W pewnych bankach proces przyznawania kredytu ciągnie się dość długo a dodatkowym utrudnieniem są wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać pieniądze.


wystawa sklepowa z ciuchami
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tzw. “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez różne firmy finansowe. Świetnym przykładem jest choćby Extra Portfel, źródło artykułu czyli propozycja z jakiej skorzystać ma okazję niemal każdy. Co bardzo interesujące, kredyt ten jest zupełnie bezkosztowy do kwoty dwóch tysięcy, jeśli będzie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, iż możemy skorzystać z tego produktu wypełniając formularz przez odpowiednią stronę www.


rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com


Z kolei jeżeli mamy możliwość zarządzania już konkretnymi oszczędnościami a także myślimy o lokacie kapITału, to warto przeanalizować ofertę lokat. Jest to rodzaj inwestycji, jaka opiera się na wpłaceniu środków na dany rachunek w banku na określony czas, w trakcie którego nie ma możliwości wybrania pieniędzy, ponieważ grozi to utratą odsetek. W dostępnych ofertach jest sporo takich produktów.


Świetnym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, użyj tego linku w jakiej mamy wysokie oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku straty odsetek w wypadku wcześniejszego zerwania lokaty.

Nie czekaj: przejdź do serwisu folia stretch wrocław, aby otrzymać uzupełniające fakty na przedstawiany w tekście temat. Oczekujemy na twoją recenzję!

Kolejną zaletą jest okres funkcjonowania lokaty - tylko trzy miesiące, co powoduje, że nie musimy “zamrażać” środków na długi czas.