You are here

Fontanny do ogrodu

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Fontanna pokojowa to wytworna dekoracja jakiegokolwiek pomieszczenia. Niezależnie od wystroju pokoju, wkroczy w każdą przestrzeń. Porządnie będzie się prezentować w biurze, hotelu, lub restauracji. Jest w stanie mieć postać rzeźby, albo posążku w której wnętrzu ukrywa się malutki zasobnik z wodą.
W zasobniku ulokowana jest niewielka pompka, która przelewa wodę do wylotu. Zależnie od wzoru, woda pada z pluskiem po kaskadzie, albo cicho opływa dookoła. Jest to obieg zamknięty, dzięki czemu ta sama nieduża ilość wody płynie cały czas wokół.


Czerwony kwiat zrobiony z bibuły
Author: Saaleha Bamjee
Source: http://www.flickr.com


Fontanna domowa może być poza tym podświetlane diodami LED, świecącymi białym, lub barwnym światłem.


Są wzory, które mają szklaną kulkę. Obracająca się, podświetlona szklana kulka, dostarcza nietuzinkowy efekt.


Fontanna domowa oprócz wartości ozdobnych, ma też inne plusy. Dzięki parowaniu znajdującej się w niej wody, całkowicie zwilża powietrze. Fontanna domowa jest w stanie okazać się osobliwym upominkiem.


Fontanny ogrodowe są o wiele większe. Muszą być należycie zabezpieczone przed opadami. Fontanny ogrodowe można nabyć w różniej wielkości, przystosowując je zarówno do dużych Ogrodów, parkowych powierzchni, jak i niedużych ogródków.


Ich odmiany i wyszukane detale komponują niezwykłe i dekoracyjne kształty. Spadająca woda wprowadzi niezwykły klimat do każdego ogrodu.


Fontanny ogrodowe z betonu są ogromnie wytrzymałe i wytrzymałe na warunki atmosferyczne.

Przejdź na mój serwis (https://www.artimbo.pl/donice-drewniane,g45.html)! W nim oczekuje na Ciebie następna fantastyczna dawka rzetelnych postów na ten temat. Nie pożałujesz!

Mogą komponować się z paru kondygnacji i spadające kaskady wody wyglądają wtedy bardzo imponująco. Fontanny ogrodowe nie są problematyczne, wyłącznie w okresie zimowym należy z nich wyeliminować wodę.


Narastają oczekiwania nabywców, którzy pragną asortymentu akcentującego charakter ogrodu. Przyczyniło się to do wzbogacania propozycji o coraz to nowe projekty.
Fontanna ogrodowa umie zmienić wizerunek całego ogrodu. Wprowadzi nutkę tajemniczości, wykwintności i poprawi mikroklimat.


Szum wody wydobywający się z wodotrysku wpływa uspokajająco na przebywające w sąsiedztwie osoby. Miło będzie pobyć z rodziną przy fontannie, zajadając smaczny podwieczorek.