You are here

Urządzenia grzewcze

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Panelowe płyty do ogrzewania są grzejnikami bezpośrednimi, jakie pracują na regule promieniowania ciepła w promieniowaniu podczerwonym.


Fala podczerwieni pośrednio ociepla powietrze siłą tarcia w całym wnętrzu. Najważniejszym jest zjawisko powtórnego oddania ciepła do wnętrza, które skupia się w murach, posadzkach, także stropach.
Wzmacnia to równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach.


zraszacze


Emitowane ciepło ogrzewa mury, strop, podłogę, przedmioty, również ludzi znajdujących się w pomieszczeniu. Wszystko to zbiera energię i oddaje ją ponownie do wnętrza. Charakteryzują się one niezwykle niskim poborem mocy i tworzą przyjemne i zdrowe ciepło.


panele grzewcze
Author: naitokZ
Source: www.flickr.com


Reguła nagrzewania grzejnikami na podczerwień opiera się na takiej samej regule, jak ciepło słoneczne odbierane przez ludzi.

Zapewniamy Ci dostęp za darmo (http://www.ogrodymaskulanis.pl/) do nowych treści, jeżeli opisy opisane na tej witrynie szalenie Cię zaaferowały. Zatem nie ociągaj się!

Stosując ogrzewanie pomieszczeń za pomocą grzejnika na podczerwień, zmniejsza się ceny nagrzewania, a prócz tego pozyskuje walory lecznicze. Ciepło wydzielane przez grzejniki, jakie stosują ciepło powstałe w technologii podczerwieni, ma działanie zdrowotne na organizm ludzki, przede wszystkim u osób starszych, latorośli i osesków. Wdrożenie tego rodzaju grzania polepsza ogólne samopoczucie.


Dużą zaletą techniki podczerwieni jest fakt, że to nie powietrze pozostaje ogrzane, jak w wypadku tradycyjnych grzejników konwekcyjnych, ale cała wydzielana przez panele grzewcze energia przechodzi bez ubytków grzania murów, osoby, także obiekty znajdujące się w pomieszczeniu.


Panele grzewcze wytwarzane są w wielu formatach, rodzajach kolorystycznych, a nawet w opcji z romantycznymi zdjęciami. Dzięki temu, ogrzewanie na podczerwień jest nie tylko niedrogie, lecz również niezwykle schludne, przyjazne dla wystroju wnętrza.
Decydując się na grzejniki na podczerwień, miejmy na uwadze to, że takie panele grzewcze to nie tylko tanie grzanie domu, albo gabinetu, lecz także są wartościowe dla zdrowia. Osiągalne są panele grzewcze jednokolorowe, zwierciadła, także panele ze zdjęciami. Jest także opcja dodania prywatnych zdjęć.