You are here

Jaką butelkę na wodę kupić, aby cieszyć się z decyzji?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Czy zdajesz sobie sprawę, co jest głównym elementem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez jakiego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli parę dni. O ile bez jedzenia mamy szansę przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy maksymalnie tydzień. Jest nam potrzebna do życia, a każdego dnia powinniśmy wypijać ok. 2,5 litra, chyba że regularnie ćwiczymy bądź pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wtedy ta ilość może powiększyć się do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Author: The Official CTBTO Photostream
Source: http://www.flickr.com
Mimo, iż na rynku jest wiele butelek, z jakich możemy skorzystać, to na szczególną uwagę zasługuje jedna z nich. Jest to butelka z filtrem węglowym, która sprawi, że wreszcie nie będziesz zmuszony targać do domu 5-litrowych baniaków albo następnych butelek i buteleczek. Czym się odznacza? To przede wszystkim butelka wielorazowego użytku, toteż będziemy mogli ją wykorzystywać przez długi czas, wystarczy jedynie systematycznie wymieniać filtr węglowy, który jest jej najistotniejszym elementem. -

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie bojąc się o zanieczyszczenia, jakie płyną wraz z nią.

Jeśli czytasz ten tekst to oznacza, że temat Cię niesamowicie zafascynował - kliknij odnośnik do strony oczyszczalnia ekologiczna, a odnajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Filtr eliminuje wszystko co niezdrowe, tym samym zachowując wartościowe dla organizmu pierwiastki oraz minerały. Nie musimy czekać na przefiltrowanie wody, ponieważ dochodzi do tego automatycznie razem z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest także niebywale stylowa, toteż możemy zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy nadejdzie pora ich wymiany – a wystarcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Author: Dan Markeye
Source: http://www.flickr.com
Dobrze też kupić dzbanek z filtrem, by korzystać z czystej wody także w domu. Autor:


Nasz organizm w ponad połowie swojej objętości składa się z wody, zatem trzeba uzupełniać jej braki. Nie zastępujmy jej napojami lub za słodkimi sokami, ponieważ sama woda jest najzdrowsza, a jej systematyczne picie efektywnie eliminuje z naszego organizmu niepożądane toksyny i pokonuje wiele dolegliwości, a szczególnie tych dotyczących żołądka, w tym zaparć czy wzdęć. Dlatego jak najszybciej kupmy opisaną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się z wyjątkowego smaku wody i zadbamy o swoje zdrowie.