You are here

Pastuch elektryczny dla czworonoga – jakiej racji warto kupić?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem domu, ogrodu oraz psa, niewątpliwie zastanawiasz się nad odpowiednim kojcem dla pupila. Zwierzak nie powinien biegać po całym trawniku, niszcząc rabaty lub grządki z warzywami. O wiele lepiej jest, gdy ma swoje stałe miejsce.


Szczeniak
Author: 褒忠國中 雲端網
Source: http://www.flickr.com
Jednak uwięzienie na łańcuchu nie jest też dobrym rozwiązaniem. Idealną natomiast alternatywą jest pastuch elektryczny dla psa. Chcesz dowiedzieć się, jakie zalety posiada? Nade wszystko pastuch elektryczny dla psa jest niewidoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki któremu zwierze nie wybiegnie za obszar podwórka. Jego działanie oparte jest na przepływaniu prądu, jaki nie wywiera negatywnego wpływu ani na zwierzęta, ani na ludzi.

Nim wyłączysz ten komputer, sprawdź jeszcze jedną publikację, ponieważ istotnie zalecam te informacje, z tego powodu że posiada ono niesamowicie cenne dane.

Jest nad wyraz bezpieczny, albowiem nie razi czworonoga, lecz tworzy w nim tzw. psychologiczną barierę. Pies odczuwa wyłącznie niemiły impuls, który na ogół jest też poprzedzony znakiem dźwiękowym. Ogrodzenie składa się z przewodu antenowego, nadajnika i elektronicznej obroży.

Oczywistą zaletą przedstawianego rozwiązania jest możliwość swobodnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwyczajna siatka. Przewód łatwo zakryjemy trawą albo korą drzewa. Wystarczy odrobina kreatywności, a szybko będzie niezauważalny (zobacz dodatkowe informacje). Do tego ostre druty mogą zranić psa, jeśli ten zdecyduje się, by spróbować
Psy
Author: fugzu
Source: http://www.flickr.com
przeskoczyć siatkę. Mogłoby to skończyć się dla niego katastrofalnie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy musieli obawiać się takich problemów. Jeżeli wątpisz czy pies będzie w stanie nauczyć się, gdzie jest jego miejsce, o to też nie musisz się martwić.

Czworonożny pupil szybko zrozumie, jakie jest jego terytorium. Zajmie mu to najwięcej 2 tygodnie, a ty już zawsze będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem i nie będziesz karcić psa za każde, nawet nierozmyślne wykroczenie. Co istotne, powyższe ogrodzenia elektryczne można bez trudu rozbudować, dokładając kolejne elementy. Jeśli w miejscu ogrodzenia chcesz zrobić bramę – nic prostszego – to również jest możliwe. Nowoczesne technologie umożliwiają wszystko.Warto jest zastanowić się nad przedstawionym rozwiązaniem, gdyż, jak widać, ma ono dużo niewątpliwych plusów. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i spytaj o wszystkie sprawy.


Source: sport-dog.pl
Tags: