You are here

Do czego niezbędny jest certyfikat GOST R

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Każdy kraj ma pewne przepisy, atesty, bez których nie mógłby prawidłowo funkcjonować. Nie chodzi tu o kodeks karny, a raczej o normy związane z wyrobem konkretnych produktów czy ich przetwarzania.
Wiążą się one też z tym, co na obszarze danego kraju mogą robić przedsiębiorstwa z innych państw. Normy te przedstawiają, jakie warunki muszą spełnić firmy z innych krajów by one sam bądź też ich towary mogły funkcjonować na konkretnym rynku. Z tym wiąże się między innymi certyfikat gost -> certyfikat gost na Federacja Rosyjska ma swój GOST a w krajach europejskich jest np. norma ISO. Różnice oczywiście są, ale mimo wszystko można stwierdzić, że są to porównywalne rozwiązania.

Spodobał Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę pożyczka pod mieszkanie pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na podobny temat.

Dlatego jeśli chcielibyśmy podbijać swoimi produktami rynek rosyjski trzeba mieć akredytację w postaci tego certyfikatu.

Atest GOST R niezbędny od zaraz
Konferencja
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezmiernie ważna jest jakość produktu.

Będzie nam miło, jeżeli przeznaczył kilka bezcennych minut i przeczytał nowy tekst na zbliżony temat. Pod widniejącym linkiem oczekuje na Ciebie interesujący wpis.

Nie można nikomu uwierzyć na słowo. Dziś wszystko trzeba sprawdzić, zliczyć, by posiadać stu procentową pewność, że to, co przekazujemy klientowi jest odpowiednie. Z tego powodu we wszystkich państwach poszczególne rzeczy muszą mieć odpowiednie certyfikaty. Do takich należy na przykład na obszarze Rosji certyfikat gost Przedsiębiorstwa, jak też pewne produkty posiadające certyfikat GOST R mogą być sprzedawane w Rosji. Oznacza to, że przeszły one wszystkie testy jakości oraz te związane z bezpieczeństwem produktu. W Polsce też przedsiębiorcy z innych krajów muszą postarać się o certyfikaty, które pozwolą im na działanie na naszym rynku. Otrzymanie któregoś z certyfikatów wiąże się z pewną procedurą.Ale wiele firm polskich ma bardzo wysokie standardy, ze względu na wymogi, panujących w naszym państwie, tak, więc otrzymanie zagranicznych certyfikatów nie jest bardzo czasochłonne. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że taka certyfikacja nie jest na zawsze, co jakiś czas – konkrety są w przepisach, trzeba odnowić tego typu akredytację. Bywa, że w szczególnych okolicznościach akredytacja zostaje wycofana. Czasem wiąże się to z chorobami zwierząt, a czasem z wadami towaru wypuszczonego na rynek. Nie mówiąc już o stosunkach politycznych między krajami. Dlatego musimy, wypuszczając towar na inny rynek, wziąć pod rozwagę nie tylko plusy, ale również wady takiego rozwiązania.