You are here

Program do tworzenia faktur dostępny internetowo.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
,,X" to w pełni funkcjonalny, adekwatny do obowiązujących zasad, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla biur rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz niewielkich firm. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych pism.

przykładowa faktura
Author: VLCineaste
Source: http://www.flickr.com
Program do wystawiania faktur przez Internet to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury i ocr faktur wystawiać można za darmo i bez żadnych limitów. Specjalny serwer gwarantuje, iż wystawione faktury oraz zapisane na nich dane nie będą dostępne dla osób do tego nieupoważnionych. Faktury online zlokalizowane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich duplikaty wykonywane sa na bieżąco. Minimalizuje to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie mając stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz. By mieć dostęp do programu wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niezwykle intuicyjny i łatwy do obsługi. Program do faktur on-line nie wymaga żadnej rejestracji. Utworzyć można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca czy też rachunek online.Bez problemu możesz poprawiać własne faktury online. Wyszukiwarka odszuka również kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany lub wysłany do niego dokument. Dzięki tego programu błyskawicznie możesz też sprawdzić wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi firmami lepiej nie współpracować. Wzór faktury jest przejrzysty. Dodatkowo program sam obliczy kwotę VAT, podpowie poprawną klasyfikację towarów czy usług oraz stworzy bazę danych - kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie są zapłacone w terminie same informują o przeterminowanej płatności.
Program do faktur jest nieustannie modernizowany przez zespół fachowych księgowych.
Zawsze możesz być pewny, że faktury są poprawnie ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz przepisowe z punktu księgowo-podatkowego.
Oprócz tego w programie jest moduł Kadry i płace, który pozwala na:
- zawieranie umów na swobodną formę zatrudnienia z pracownikiem;
- łatwe prowadzenie ewidencji pracowników;
- ustala pensje, uwzględniając przy tym różnorakie premie płacowe;
- tworzenie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
By uzyskać więcej fachowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową albo do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z