You are here

gra

Jak rozliczyć PIT-37 za 2016 rok krok po kroku

finanse
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W tym roku formularz PIT-37 nie przeszedł żadnych przeistoczeń. I chociaż posłowie w listopadzie uchwalili przekształcenia w kwocie wolnej od podatku, to wiążą one od 2017 roku, a więc uwzględnimy je dopiero w rozrachunkach w następnym roku


Posiadamy do dyspozycji program do rozliczenia pit 2016, dostęp do na wstępie wypełnionych deklaracji na platformie elektronicznej Ministra Finansów (tzw.
Tags: 

Dlaczego nie warto odkładać aranżacji ogrodu na dalszy plan? Jak może służyć nam ten przydomowy ogród?

torebki
Author: MPM
Source: MPM
Dużo osób, jakie wreszcie ukończyły budowę własnego wymarzonego domu, skupiają się na zaaranżowaniu wnętrza. Natomiast aranżacja ogródka jest tak samo ważna. Posadzenie kilku roślin to nie koniec, trzeba również zadbać o właściwe meble oraz innego rodzaju dodatki.

Urządzenia grzewcze

zraszacze
Panelowe płyty grzewcze są grzejnikami bezpośrednimi, które pracują na regule wysyłania ciepła w promieniowaniu podczerwonym.


Fala podczerwieni pośrednio ogrzewa powietrze siłą tarcia w całym wnętrzu. Najważniejszym jest zjawisko ponownego przekazania ciepła do pomieszczenia, jakie gromadzi się w ścianach, posadzkach, oraz sufitach.

Luksusowe aranżacje wnętrz - kultowe lampy kryształowe, jako ikona nowoczesności.

NOWOŚĆ GARDENA Classic wózek na wąż
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Wraz z wyłanianiem się w modzie coraz nowoczesnych pomysłów i stylów widać wyraźną tendencję do przenoszenia ich w każdą sferę funkcjonowania. Tak jest na przykład z architekturą i aranżacją wnętrz, gdzie nowe projekty, chociażby z branży modowej są weną do konstruowania niespotykanych zdobień, które ożywiają i nadają nowoczesny charakter mieszkaniom i domom, w których mieszkamy.


Aktualnie wielkie znaczenie ma to jak czujemy się we własnym mieszkaniu.

Remont domu a także wymiana sprzętów - które nowinki będziemy mogli spotkać na rynku w tych kategoriach?

kosiarki nac
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj mamy gorącą porę roku, wiele ludzi przez to decyduje się na odnowienie mieszkania bądź domu, wymieniając przy tym stare i zużyte maszyny na nowsze.

Leasing pracowników to obecnie bardzo popularna forma zatrudniania ludzi przez firmy pragnące obniżyć wydatki

kadr - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie pracowników stało się w ostatnich latach niezmiernie popularną formą zatrudnienia. Jest to metoda, która pozwala na obniżenie kosztów pracy oraz utrzymywanie minimalnego zatrudnienia.

Podczas rozliczeń skarbowych dobrze jest zaciekawić się akcją 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego

zbliżenie - firma
Author: Ministerio Bienes Nacionales
Source: http://www.flickr.com
Razem z nadejściem kolejnego roku kalendarzowego bardzo koncentrujemy się na rozliczeniach pit. Jest to ważny proces, na jaki trzeba zwrócić dużą uwagę, by należycie uzupełnić formularze. Obecnie jest to ogromnie ułatwione, bowiem dostępne w sieci programy do wyliczania gwarantują nie jedynie sprawne wyliczenie wszystkich kwot i sporządzenie odpowiedniego formularza, ale także wysłanie go do właściwego urzędu właśnie drogą internetową.

Jak podnieść produktywność naszych pracowników, a tym samym pobudzić do rozwoju naszą spółkę?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Często jest tak, że pomimo tego, iż firma ma wszystkie perspektywy na szybki i stały rozwój, a coś nie gra i wciąż znajduje się w miejscu, pozwalając się przeganiać przeciwnikom. Przyczyn takiego zjawiska może być mnóstwo, a jedną jest niedogadywanie się pracowników, czy to między sobą, czy też z zarządem działalności. Niezależnie jaka jest przyczyna tej sytuacji z pomocą nadchodzą przedsiębiorstwa zajmujące się pokonywaniem takich kłopotów.