You are here

PIT

Jak prędko i bez kłopotów wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie warto pamiętać?

zestawienie płac w firmie
Author: La Manade
Source: http://www.flickr.com
Co roku każdy z nas powinien wypełnić deklarację podatkową, czyli pit. Nie za bardzo to lubimy, gdyż jest to związane z wizytą w skarbówce Stop! Tak było jakiś czas temu, obecnie jesteśmy w stanie skorzystać z pit online. Jedno na pewno się nie zmieniło, bo nie za bardzo lubimy to robić, lecz obecnie łatwiej pokonać swoją niechęć, gdyż dzięki internetowi robimy to bardzo sprawnie i we własnym domu. Pożegnać można więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu jeszcze nigdy nie było tak bezproblemowe.

Rozliczanie PIT – w jaki sposób warto jest obecnie zrealizować ten proces rzeczywiście bezboleśnie

samochody
Author: Twinfieldinternational
Source: http://www.flickr.com
jakie funkcjonalne rozwiązania ma się do dyspozycji?


Rozliczanie PITów to bezwzględny obowiązek każdego podatnika. Polskie przepisy podatkowe jednak bywają na tyle skomplikowane, że nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić ten dokument.

Modne gadżety reklamowe

Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Narzędzi promocyjnych jest naprawdę wiele, co jest naturalnie bardzo dobrą informacją dla biznesmenów. Jednakże, jak to w większości wypadków bywa w razie nadmiaru opcji, w pewnym momencie pojawia się problem wyboru właściwej strategii.


Mylne decyzje naturalnie pociągają za sobą niepotrzebne koszta, lecz jeszcze groźniejsze będą konsekwencje w postaci pogorszenia wizerunku firmy.

Jak rozliczyć PIT-37 za 2016 rok krok po kroku

finanse
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W tym roku formularz PIT-37 nie przeszedł żadnych przeistoczeń. I chociaż posłowie w listopadzie uchwalili przekształcenia w kwocie wolnej od podatku, to wiążą one od 2017 roku, a więc uwzględnimy je dopiero w rozrachunkach w następnym roku


Posiadamy do dyspozycji program do rozliczenia pit 2016, dostęp do na wstępie wypełnionych deklaracji na platformie elektronicznej Ministra Finansów (tzw.
Tags: 

Czy opłaca się korzystać komputerów do rozliczeń PIT?

internet
Author: Toshiba Deutschland
Source: http://www.flickr.com
Rozliczanie PITa to powinność, o której musi pamiętać każdy podatnik. Jeśli nie masz ku temu wykształcenia, a z drugiej strony nie po drodze ci do biura księgowego, powinieneś skorzystać z programów do wykonywania powyższych rozliczeń. Dlaczego? Nade wszystko z tej przyczyny, że dzięki ich użyteczności można uzupełnić tak naprawdę każdy rodzaj PIT. Nie musimy iść po dokumenty lub pobierać ich z portalu internetowego Urzędu Skarbowego, gdyż wszystko wyszukamy w programie.

Prywatne finanse.

Pracownik fabryki na schodach
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com
Na oszczędności powiązane z żywnością jest co niemiara sposobów. Zaczyna się już w marketach, w których czeka na nas dużo pułapek. Toteż na sprawunki wybierajmy się za każdym razem z listą nieodzownych towarów i nie dajmy się promocjom.

W jaki sposób powinniśmy rozliczyć pit 37? Co warto wiedzieć odnośnie tej kwestii?

obliczenia
Source: pixabay.com
Jak każdego roku, musimy złożyć deklarację podatkową. To konieczność dla każdej z osób, która była przez poprzedni rok zatrudniona. Istnieją różnego rodzaju deklaracje podatkowe, każdą uzupełnia się w trochę inny sposób. W tym artykule skupimy się na picie 37.