You are here

sierść

W jaki sposób pielęgnować czworonoga?

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Utrzymanie psa w czystości nie jest kwestią tylko estetyczną, a pomaga również ochronie zdrowia i higieny. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dobrane do sierści psa. Jeśli pies wraca do domu brudny albo brzydko pachnie, kąpiel staje się niezbędna.

O pupila należy się odpowiednio zatroszczyć

kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby wymienić modowe nawyki swojego partnera. Niestety, w tej kwestii nasi panowie mają swoje niewzruszone zasady, które niezwykle trudno jest zmienić. Mnóstwo pań jest w stanie napisać ogromną księgę o tym, jakich wymówek używają ich partnerzy, by jedynie nie pozwolić się wciągnąć w zakupy w galerii.

Z jakiej przyczyny posiadania pieska to naprawdę duża przyjemność?

mastiff z Tybetu
Author: Pets Adviser
Source: http://www.flickr.com
Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim staniemy się posiadaczami takiego psa? Przede wszystkim pod uwagę należy brać odpowiednie warunki, jakie są najlepsze dla takich piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako istotna rasa. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Potencjalni klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu. Oczywiście psiaków jak choćby tibetan mastiff i tak w schronisku nie zobaczymy - a to właśnie na takowe zwierzaki dostrzec można najbardziej widoczny popyt.

Hipoterapia , a także jej istotne atuty

konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jedną z metod leczniczych używanych przy wszelkich fizycznych czy psychicznych zaburzeniach jest hipoterapia. Jazda konna oraz prowadzone przy jej pomocy zabiegi stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza, że są odpowiednie tak samo dla dzieci, jak i dla dorosłych pacjentów. Przynoszą także znakomite efekty, dla których warto w nie zainwestować. Niezwykły obóz konny czy następny tydzień w kurorcie? Dużo zależy tutaj od indywidualnych pragnień,jak również od upodobań dziecka, lepiej jednak już od młodych lat zawsze zachęcać je do wszelkich ćwiczeń ruchowych. Obozy konne mogą być w takim wypadku naprawdę dobre na start.