You are here

rasa

Witaminy dla psa powinny być właściwie dobrane

kot
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy jakiegoś pupila, pragniemy by otrzymywał wszystko co najlepsze, ponieważ tylko wtedy będziemy posiadali pewność, że kształtuje się on prawidłowo oraz jest w dobrym zdrowiu.

Wszystko co powinieneś dowiedzieć się o tresowaniu Twojego kota

Koty
Kiedy myślimy o tym, żeby mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka najczęściej kupujemy psa albo kota. Kiedy stawiamy na kota to jesteśmy świadomi tego, że będzie go trudno wytresować. Zresztą wiele osób nawet nie myśli o tresowaniu kota, bo z tresowaniem raczej kojarzony jest pies.

Czemu produkty dla naszych milusińskich warto kupować online

Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Gdy zdecydowaliśmy się na zwierzaka w domu powinniśmy pamiętać, że konieczna okaże się nie tylko karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria różnego rodzaju. Rozpoczynając od zabawek a skończywszy na produktach do pielęgnacji sierści. Jeżeli będziemy właścicielami psa, to konieczne będą między innymi szczotki dla psów.

Troszcz się o bezpieczeństwo swojego psa

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Jak tego dokonać? Pamiętając, że wybór rasy nie odgrywa tak znacznej roli, jak to, jakie miejsce znajdzie pies w domowym stadzie. Mały york żyjący w przekonaniu, że to on jest najważniejszy wśród domowników, potrafi dobitniej zademonstrować niż mający podobne zdanie bulterier. W związku z powyższym już w pierwszym dniu pobytu psa, szczeniaka postawmy mu granice, ponieważ pies szczęśliwy to pies dobrze wychowany.

Która rasa najlepsza do strzeżenia domu?

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Na początek zła wiadomość dla zakochanych w fascynująco niebieskich oczach husky. Uwielbienie tej rasy do biegania sprawia, iż pies ten musi mieć teren odpowiednio ogrodzony, a na spacerach nie wolno puszczać go wolno, bez smyczy, albowiem więcej go nie zobaczymy. Poza tym husky jest bardzo miły dla obcych, toteż na stróża zupełnie się nie nadaje.

Powinniśmy przyłożyć wiele wysiłku w odpowiednie wyszkolenie pupila

Czy potrafisz odpoczywać?
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Kiedy decydujemy się na posiadanie psa, to bez wątpienia chcemy, żeby okazał się on jak najwspanialej wytrenowany, aby słuchał naszych poleceń oraz żeby sam z siebie po zakończonej nauce, wiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do najważniejszych zasad. Jednak taka tresura nie należy do najłatwiejszych oraz z pewnością od czasu do czasu trzeba się wesprzeć właściwymi urządzeniami. Niestety mamy złe wieści dla zakochanych w fascynująco niebieskich oczach husky.

Przedmioty niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Niestety mamy złe wieści dla zakochanych w fascynująco niebieskich oczach husky. Namiętność tej rasy do poznawania nowych terenów jest przyczyną, że pies ten musi mieć teren dobrze ogrodzony, a w czasie spacerów nie można puszczać go wolno, bez smyczy, bo pobiegnie w siną dal. W dodatku husky jest jest bardzo przyjaźnie nastawiony do obcych, toteż na stróża niespecjalnie się nadaje. Istnieją psy, które najchętniej szczekałyby na wszystko i wszystkich, a co się z tym łączy, po pewnym czasie są one uciążliwe nie tylko dla własnych właścicieli, lecz też oraz dla sąsiadów, i innych osób postronnych.