You are here

umiejętności

Jak podnieść produktywność naszych pracowników, a tym samym pobudzić do rozwoju naszą spółkę?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Często jest tak, że pomimo tego, iż firma ma wszystkie perspektywy na szybki i stały rozwój, a coś nie gra i wciąż znajduje się w miejscu, pozwalając się przeganiać przeciwnikom. Przyczyn takiego zjawiska może być mnóstwo, a jedną jest niedogadywanie się pracowników, czy to między sobą, czy też z zarządem działalności. Niezależnie jaka jest przyczyna tej sytuacji z pomocą nadchodzą przedsiębiorstwa zajmujące się pokonywaniem takich kłopotów.

Poszerzanie swoich kompetencje, czyli jak skutecznie szukać pracy.

przemysł - obrazeczek
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Poszukując pracy i analizując poszczególne stanowiska, w większości przypadków widzimy, że nasz przyszły menedżer wymaga od nas zróżnicowanych certyfikatów, bądź ukończonych kursów.

Jak można zająć swojemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Roztocze
Author: Jacek Becela
Source: www.flickr.com
Zacznijmy od tego, że jest to inaczej mówiąc terapia na końskim grzbiecie. Wyszło na jaw, że jazda konno przynosi dobre efekty w wielu dolegliwościach, zarówno u najmłodszych, jak i u dorosłych. Hipoterapia wpływa równocześnie na ruchowe, sensoryczne, psychiczne oraz społeczne możliwości. Rezultaty, jakie osiągają pacjenci, nieraz mogą pozytywnie szokować. Jakie wobec tego wiążą się z nią dobre strony? Jak się do tego zabrać? Na szczęście na dobry początek nikt nie każe nam mieć na własność konia. Dla rozpoczynających tą przygodę dobrym pomysłem jest nauka jeździectwa w renomowanej szkole.