You are here

zwierzę

Chciałbyś mieć psa? Sprawdź, co będzie ci potrzebne, by zagwarantować mu stosowną opiekę

mały York
Author: Anna Panáková
Source: http://www.flickr.com
Pies w domu to wyjątkowa radość. Uszczęśliwi i dorosłych, którzy często marzą o nim od najmłodszych lat, i maluchy, które nie odstąpią go ani na chwilę, szczególnie w pierwszych dniach, kiedy pupil będzie dla nich bezsprzeczną niespodzianką. Troska o czworonożnego przyjaciela wymaga zrobienia niewielkich zakupów, bez których nie można się obejść, jeżeli zdecydujemy się wziąć albo kupić szczeniaczka czy większego psa dla swojej rodziny.

Posiadanie zwierząt domowych - co musimy kupić

kot na podłodze
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Zaskakująco wiele rodzin posiada zwierzę w swoim gospodarstwie domowym. Najczęściej jest to rzecz jasna czworonożny przyjaciel człowieka, czyli pies albo dający mnóstwo radości kot. Niewątpliwie, trzeba pamiętać o tym, że posiadanie zwierzęcia w domu wymaga sporej ilości poświęceń. Należy również zauważyć fakt, że wiąże się to ze stosunkowo sporymi kosztami, w zależności od tego, jakie konkretnie zwierzę posiadamy. Okazuje się, że pokarm i zróżnicowane akcesoria związane ze zwierzętami domowymi kosztują|Coraz więcej gospodarstw domowych posiada w domu jakieś zwierzę.

Niezbędne wskazówki dla ludzi zainteresowanych kupnem psa

labrador szczeniak
Author: Dan Harrelson
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że opieka nad zwierzęciem jest powiązana z konkretnymi obowiązkami, i z tego względu przygarnięcie pod swój dach pupila musi być bardzo przemyślaną decyzją.

Dlaczego warto mieć psa

Pies
Author: Mike
Source: http://www.flickr.com
Nie wiadomo czemu poniektórzy z nas uwielbiają zwierzaki a inni ledwie je znoszą,albo nawet nie lubią wyraźnie. Poza tym w powszechnej świadomości istnieje nieco abstrakcyjny podział na wielbicieli kotów i psów.